Tym to ROBIMY

• Filmowanie

Filmujemy najnowszymi aparatami bezlusterkowymi SONY A7sIII / SONY FX3 / SONY A7 IV, używamy profesjonalnych, nowoczesnych, jasnych obiektywów, co pozwala na uzyskanie idealnej jakości High Definition oraz 4K i głębi obrazu znanej z produkcji telewizyjnych i kinowych. Tryb slowmotion daje imponujące efekty spowolnienia np. podczas przygotowań, oczepin, czy pleneru. Dla bezpieczeństwa danych, wszystkie nasze aparaty zapisują film jednocześnie na 2 kartach pamięci. Dzięki tak zaawansowanemu sprzętowi oraz olbrzymiemu, wieloletniemu doświadczeniu żadna sytuacja nie jest Nas wstanie niczym zaskoczyć.

• Fotografowanie

Do fotografii używamy najnowszych aparatów SONY A7rIV z potężną nie mającą sobie równych wśród innych aparatów matrycą 61MP. Posiadamy komplety osprzęt w postaci bardzo wielu obiektywów o praktycznie każdej ogniskowej, dzięki temu na ślubie, weselu, chrzcinach czy komunii nic nie jest wstanie nas zaskoczyć. Robiąc zdjęcia staramy się być Waszym towarzyszem. Bardzo zależy nam, abyście czuli się przy Nas swobodnie i na luzie, jednym słowem potrafimy dopasować się do każdej sytuacji i miejsca.

• Dźwięk

Najwyższą jakość dźwięku w produkcjach zapewnia zastosowanie dodatkowych markowych mikrofonów dużej czułości oraz zewnętrznych rekorderów audio marki ZOOM. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne podczas ceremonii w kościele/USC jak i na sali weselnej gdzie dźwięk potrafi przekroczyć wszelkie normy dla zwykłych mikrofonów.

• Stabilizacja obrazu

Dzięki najnowszym 3-osiowym gimbalom, kamery których używamy umożliwiają operatorom wykonywanie płynnych, naturalnych ujęć w ruchu, tańcu, a nawet biegu.

• Płynny ruch kamer

Połączenie nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu z Naszym wieloletnim doświadczeniem pozwala na stworzenie efektu płynnego ruchu kamer. Takie ujęcia bardzo ożywiają film i wprowadzają dużo świeżości.

• Dron czyli ujęcia z lotu ptaka

Filmujemy dronem śluby, wesela, chrzciny, komunie oraz eventy. Takie zdjęcia i filmy z powietrza wykonane w dniu ślubu, wesela czy innej imprezy to znakomite i niepowtarzalne urozmaicenie reportażu. To co widać z powietrza nieda się pokazać z ziemi.

• Najnowsza kamera DJI Osmo Pocket 3

Jak dodatkowo uwiecznić ważne momenty imprez? Właśnie dzięki Dji Osmo Pocket 3, nowoczesnej kamerze ręcznej z własną 3-osiową stabilizacją. Jest to kamerka, która swoimi zaletami na pewno sprawdzi się jako kompletne i poręczne narzędzie do uwieczniania weselnych wspomnień.

• Kamera GoPro do trudnych miejsc

Ujęcia z wnętrza auta? Szalony plener, aktywna zabawa weselna. Żaden problem. Z kamerą GoPro wzbogacimy Twój reportaż ślubny o ciekawe i niepowtarzalne ujęcia!

Elegancko dla WAS

Film, który realizujemy jest w eleganckim pudełku wraz ze specjalnie spersonalizowanym dla Was pendrivem który nawiązujązuje do Waszej uroczystości. Pendrive jest całkowicie spersonalizowany pod Państwa ślub, wesele lub inną okoliczność. W całości tworzy to indywidualny klimat całego kompletu Państwa ślubu, wesela czy np: 18-stki. Oferujemy pracę, w którą wkładamy nasze całe serca, pomysły, świeżość i śmiałość a przy tym jesteśmy otwarci na Wasze propozycje oraz dopasowywujemy się do każdej sytuacji. Połączenie tego wszystkiego w jedną całość daje zdumiewające efekty!

Gwarancja dla WAS

Gwarancję wysokiego standardu naszych usług zapewnia długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, najnowszy sprzęt, rzetelność oraz Nasza pasja. Każde zlecenie jest analizowane przez Nas w sposób indywidualny, a inspiracje klientów stanowią dodatkowe nowe wyzwania.

Kontakt do Nas

tel. 504 658 041

mail: biuro@weselnewspomnienia.pl