Profesjonalne WESELE

Nasze filmy realizujemy przy użyciu najnowszych bezslusterkowców firmy SONY A7III oraz A7sII z wymienną optyką, pozwalającą na uzyskanie idealnej jakości obrazu w każdych warunkach pracy. W połączeniu z pełną stabilizacją prezentowane filmy wyglądają jak pełnoprawne produkcje filmowe. Dzięki temu wasza pamiątka z wesela będzie tak wyjątkowa i niepowtarzalna, bo ślub i wesele to najpiękniejsze chwile w życiu każdego człowieka. Dlatego oglądanie filmów w krystalicznej jakości będzie tylko czystą przyjemnością.

• Zawsze realizujemy nagranie dźwięku podczas ceremonii, przy pomocy zewnętrznego rejestratora dźwięku

• Każdy film ślubny urozmaicamy przy pomocy ujęć z najnowszego stabilizatora kamery

• Fotograf podczas pracy ma dwa aparaty aby lepiej dopasować się do danej chwili i sytuacji

• Możliwość transmisji online na Facebook ze ślubu i wybranych momentów wesela.

• Dźwięk nagrywamy za pomocą dodatkowych profesjonalnych mikrofonów na każdym z aparatów oraz jako kopię, zabezpieczenie używamy wysokiej jakości zewnętrznych rejestratorów dźwięku

• Nasze filmy są profesjonalnie zmontowane z odpowiednio dobranym podkładem muzycznym

• Wszystkie materiały przekazujemy w jakości Full HD 1920×1080 lub w jakości 4k

• Używamy kamerek GOPRO, DJI OSMO POCKET oraz DJI OSMO ACTION razem w celu urozmaicenia całości materiału filmowanego

• Nagrywamy ujęcia z drona które pokazują to czego nie da się zobaczyć z ziemi

• W przypadku wybrania pakietu z kilkoma operatorami kamer, film zmontowany jest zawsze bardziej dynamicznie, składa się z większej ilości ujęć

• Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie zaliczki

• Dla ułatwienia młodym, możemy umieścić filmy na serwerze w internecie.

• Większość filmów realizujemy głównie na terenie województwa łódzkiego, jednak nie ograniczamy obszaru naszych działań

• W każdym pakiecie proponujemy teledysk ślubny, kilku minutowy, w którym pokazujemy najważniejsze i najciekawsze momenty – świetny materiał do pokazania rodzinie, czy znajomym

Robimy to dla WAS

W dniu ślubu przyjeżdżamy w wybranym składzie operatorów. Filmowanie ślubnu i wesela odbywa się za pomocą najnowszych bezlusterkowców firmy SONY, Glidecam’a (mechaniczny stabilizator obrazu), Slidera (jazda kamerowa), zewnętrznego rekordera audio itd. Ekipa filmowa ubrana jest elegancko aby nie rzucać się w oczy. Po nagraniu materiału następuje faza post produkcji, czyli montażu i obróbki kolorystycznej. Gotowy film dostarczamy na eleganckich pendrive’ach lub tradycyjnie na płycie. Każdy film zawiera również skrót – teledysk.

Początek filmu to przygotowania ślubne, teledysk trwający kilka minut, w którym przedstawiony jest skrót z przygotowań Pani Młodej oraz Pana Młodego oraz to co się dzieje wokół tego wydarzenia, rodzina, dom, samochód ślubny, otoczenie itp.

Ślub w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Pełny, formie reportażu lub teledysku z przysięgą. Po uroczystości są życzenia również bardzo ważne.

Powitanie na sali, pierwszy taniec oraz zabawa gości na przemian z ważnymi wydarzeniami i atrakcjami które odbywają się podczas wesela. Na przykład: podawanie tortu, podziękowania, występy, konkursy, zabawy dla dzieci i dorosłych.

Oczepiny zazwyczaj zamykają dzień wesela i na tym kończy się film. Po ustaleniu szczegółów możemy też kręcić wesele do białego rana

Możliwe dodatkowe teledyski: skrót z dnia, z zabawy weselnej i sesje zdjęciowe.

Całość uzupełnia filmowanie z drona które pokazuje to czego nie widać z ziemi.

Zawsze PERFEKCYJNIE

Istotne, by filmowane ujęcia były ciekawe, z poprawną kompozycją obrazu i ekspozycją, po prostu żeby cieszyły oko każdego, kto będzie oglądał Wasz film. Każde zlecenie jest analizowane w sposób indywidualny, a inspiracje klientów stanowią dodatkowe wyzwanie.

Kontakt do Nas

tel. 504 658 041

mail: biuro@weselnewspomnienia.pl